Windows 10’a Android APK Nasıl Yüklenir?

0
00-android-apk-windows-10-mobile-1440401856

Windows 10 Mobile için hayal edilen APK dönüştürme aracı nihayet yayınlandı. İşte Türk geliştirici tarafından yapılan yazılım ile Android uygulamalarını Windows 10’a yükleme.

 

Microsoft‘un büyük geri dönüşü olarak nitelendirebileceğimiz Windows 10, masaüstü için yayınlanmasının ardından, çok yakında mobil için deWindows 10 Mobile adı ile yayınlanacak.

Ayllardır Windows 10 Mobile için konuşulan Android uygulamaları Windows 10 Mobile’a yüklenecek sözleri ise bugün tam anlamı ile gerçeğe dönüştü.

Ceyhun Keklik adındaki bir Türk geliştirici tarafından Android APK dönüştürme yazılımı sayesinde, artık Android uygulamalarını Windows 10 Mobile yüklü telefonlarda çalıştırabilirsiniz. Peki, Android uygulamaları Windows 10 Mobile’a nasıl yükleniyor?

Android APK uygulamaları Windows 10 Mobile’a nasıl yüklenir?

Windows 10 Mobile cihazınıza Android APK yüklemek için, ilk olarak aşağıda paylaştığımız bağlantıdan, Ceyhun Keklik tarafından geliştirilen “APK Installer for Windows 10 Mobile” yazılımını indirmeniz gerekiyor.

 

Yazılımı indirdikten sonra, rakamlara göre sırası ile bilgisayarınıza yükleyin ve bir Android uygulamasını APK formatında edinin. Sonrasında aşağıdaki videoya bakarak yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Paylaştığımız video, indirdiğiniz dosya içerisinde de yer alıyor.

 

 

Paylaş
 1  Google +
Etiketler
Yorumlar