Instagram Mesajlaşma Özelliği Değişti

0

Fotoğraf ve video paylaşmanın sosyal platformu olan Instagram, direkt mesaj özelliğini yeniledi. Instagram’ın yeni direkt mesajının nasıl çalıştığı ve sunduğu yenilikler burda

 

 

Kendi içerisinde sosyal bir platform olan Instagram, fotoğraf ve videopaylaşmayı bir tık ileriye taşıyarak, kullanıcıların iletişim kurması için direkt mesaj özelliğini geçtiğimiz aylarda hayata geçirmişti. Instagram direkt mesaj özelliği sayesinde kullanıcıları birbiri ile yazışabiliyor veya kütüphanelerinde bulunan fotoğrafları özel olarak paylaşabiliyordu.

Instagram, resmi blog’u üzerinden yaptığı açıklama ile direkt mesajlaşmaözelliğini yenilediğini duyurdu. Instagram direkt mesajlaşma uygulaması artık akış ekranında yer alan takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını tek tıklama ile arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz.

Kullanıcılar genelde beğendikleri bir fotoğrafı arkadaşları ile paylaşmak için ya o fotoğrafın altına arkadaşlarını etiketliyor ya da ekran görüntüsü alıp çeşitli mesajlaşma uygulamaları ile gönderiyordu. Instagram bu yeni özelliği sayesinde arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşmayı daha keyifli bir hale getiriyor.

Instagram’ın yeni direkt mesajlaşma özelliği henüz bölgesel olarak sunuluyor. Yakında bu özelliği güncellemeye ihtiyaç duymadan kullanmanız mümkün olacak.

<iframe src=”https://player.vimeo.com/video/137644108″ width=”500″ height=”281″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Paylaş
 Beğen  Google +
Etiketler
Yorumlar