Black Ops 3, Çıkmadan Rekor Kırdı!

0
black-1440854359

Geçtiğimiz günlerde multiplayer betası açılan Black Ops 3, Playstation 4 platformunda rekorlara imza attı. Bakın Black Ops 3 hangi alanlarda rekor kırdı.

 

Call of Duty sersinin son oyunu Black Ops 3, kapalı beta ile geçtiğimiz günlerde Playstation 4, Xbox One ve PC kullanıcılarına sunulmuştu.

Genel olarak beğenilen multiplayer betanın Playstation 4 platformundarekor kırdığı açıklandı.

 

Black Ops 3’ün betasına rekor katılım!

Activison ve Sony tarafından yapılan açıklamaya göre Black Ops 3 beta, milyonlarca insanın katılımı ile şimdiye kadar Playstation 4 platformunda en fazla oynanan beta oyunu oldu.

Black Ops 3 beta, hem toplam indirilme rakamlarında, hem açılan oyun oturumlarında, hem de toplam oynanış saatlerinde rekora imza attı.

Konu ile ilgili Treyarch‘ın patronu ise “Oyunumuzu insanların karşısına en iyi şekilde çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Beta sürecine katılan ve bize önerilerini sunan bütün hayranlarımıza teşekkürü borç biliriz” açıklamasını yaptı.

Daha piyasaya çıkmadan bile rekor kırmayı başaran Black Ops 3, futuristik bir konsept ile hayranlarının beğenisine sunulacak. Oyun 6 Kasım tarihinde PC, PS4, Xbox One, PS3 ve Xbox 360 için geliyor.

Paylaş
 1  Google +
Yorumlar